SKUP SAMOCHODÓW JEEP

 

O MARCE :

 

Jeep to marka samochodów amerykańskich, które to marka z Chrysler Group LLC , skonsolidowany zależną włoskiego międzynarodową producentem samochodów Fiat . [ 2 ] [ 3 ] Były Chrysler Corporation nabyła markę Jeep, wraz z pozostałymi aktywami jego właściciela American Motors , w 1987 roku. Linia łazika pojazdów składa się wyłącznie z pojazdów SUV i terenowych , ale także pickup w przeszłości.
Pierwsze Willys MB terenowe zostały wyprodukowane w 1941 roku [ 1 ] z pierwszych modeli cywilnych w 1945 roku [ 4 ] co czyni go najstarszym pojazdu terenowego i trzydrzwiowy sportowy (SUV) marki. To zainspirowało szereg innych pojazdów użytkowych lekkich , takich jak Land Rover [ 5 ] [ 6 ] , który jest drugim najstarszym 4 koła marki. Oryginalny pojazd Jeep, że najpierw pojawił się jako prototypu Bantam BRC stał się podstawowym light 4 koła pojazdu z armii Stanów Zjednoczonych i aliantów podczas II wojny światowej, jak i okres powojenny. Wiele wariantów Jeep serwujących podobne role wojskowych i cywilnych zostały już utworzone w innych krajach.

 

źródło : wikipedia.org

 

SKUP JEEP

OFERTA :

 

Posiadasz samochód marki JEEP ? Interesuje Cię sprzedaż auta ? Trafileś idealnie, prawdopodobnie najlepsza oferta skupu aut marki JEEP w internecie. Interesuje nas zakup każdego samochodu w/w marki. Płacimy najlepiej - każdy model samochody wyceniamy indywidualnie, skontakuj się z Nami teraz a otrzymasz natychmiastową wycenę pojazdu, dojedziemy bezpłatnie na miejsce, kupujemy w każdym stanie : ładne i zadbane, uszkodzone i powypadkowe, oferujemy również skup starych modeli marki JEEP . Mieszkasz w mieście GRYBÓW i chcesz sprzedać JEEP ? Zadzwoń teraz !

 

 

 

JAKIE MODELE ?

 

Cherokee Commander Compass Grand Cherokee Liberty Wrangler