Odwiedzają wizytówkę naszej firmy zapewne poszukujesz kupca na swoje auto.

 

" Gdzie mogę sprzedać samochód w mieście GRYBÓW ? "
" Kto kupi moje auto używane ?
" Gdzie mogę dostać pieniądze za swój samochód ? "
" Kto bedzie chciał kupić moje niesprawne auto ? "

 

Jeżeli ta seria pytań pasuje do twojego profilu poszukiwań zapewniamy, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku, gwarnacjami bankowymi oraz kontaktami z naszymi odbiorcami zakup każdego auta to dla nas codzienność.

Wszystko co musisz zrobić do zadzwonić do wybranego oddziału skup-starych-aut.pl podać dane swojego auta, określić jego stan, a jeden z naszych rzeczoznawców doprowadzi do finalizacji transakcji skupu.

Po określeniu warunków jeden z naszych pracowników przyjedzie auto lawetą po odbiór Państwa pojazdu. Wypłata oraz formalności załatwione zostaną na miejscu.

 

 

******

Jeśli Twój stary samochód nie może być naprawiony z przyczyn ekonomicznych, naprawa jest zbyt kosztowna, lub poprostu masz dość już twojego starego auta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Z zespołem mechaników jesteśmy w gotowości odkupić oraz naprawić Twoje auto, niezależnie od marki. W przypadku braku możliwości naprawy pojazdu, poprostu takie auto odkupimy po aktualnej cenie złomowej - w przypadku ponadprzecietnego stanu, lub dobrego rocznika indywidualnie ustalimy wspólnie cenę.

 

 

****

Jakie marki skupujemy ?

Alfa Romeo, Aston Martin , Audi , Bentley , BMW , Chevrolet , Chrysler , Citroen , Fiat , Ford , Honda , Hyundai ,
Jaguar , Jeep , Kia , Land Rover , Lexus , Lotus , Mazda , Mercedes Benz , MG , MINI , Mitsubishi , Nissan , Peugeot ,
Porsche , Proton , Renault , Rolls Royce , Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vauxhall, Volkswagen , Volvo.??

 

***

Ponieważ zależy nam na tej planecie tutaj w Skup Starych Aut GRYBÓW , dążymy do recyklingu 95% pojazdu, który nie może być
naprawiony i sprzedawał w rozsądnej cenie. ?

 

Co się dzieje, gdy samochód jest złomowany?

Zostaje rozebrany kończy na złomowisku .. Często nadal zawierające paliwo, olej, rtęć i toksycznych substancji chemicznych, które nie są przyjazne dla środowiska, mogą one uszkodzić lokalnych ekosystemów, a nawet gorzej, może przenikać do wód gruntowych powodując potencjalnie katastrofalne zniszczenia.

 

***

Ponieważ sprzedaż samochodu może być trudne zadanie zebraliśmy kilka kompleksowe przewodniki, jeśli chcesz sprzedać, złom lub kupić samochód.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub porady prosimy o kontakt poprzez e-mail, tekst lub zadzwoń i jeden z nasz przyjazny personel będzie w stanie pomóc w zapytaniu.